Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile Akıllı ve Güvenli Şarj

Türkiye’nin Yerli Elektrikli Araç Şarj İstasyonu GERSAN - G-Charge Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, kullanılacak elektrik enerjisinin araç tarafından kontrol edilebilmesine olanak sağlayan akıllı ve güvenilir sistemlerdir.

İSPARK Elektrikli Araç Şarj İstasyonu için G-CHARGE Markasını Tercih Etti

Türkiye’nin Yerli Elektrikli Araç Şarj İstasyonu üreticisi GERSAN Elektrik A.Ş. - G-Charge ile İ.B.B. iştiraki olan İSPARK A.Ş. arasında, İSPARK otoparklarında Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının kurulumu konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları için Turkcell M2M Altyapısı

Türkiye’nin Yerli Elektrikli Araç Şarj İstasyonu GERSAN - G-Charge ile Turkcell’in güçlü ve yaygın M2M altyapısı sayesinde mobil ödeme ile hizmet alımı ve kullanıcıların araçlarını nerelerde şarj edebileceklerini gösterebilecek şarj haritası için altyapı oluşturulmuştur.

 

Eviniz İçin

İstasyon; IEC 62196 standartlarında 1 adet Mod-3 Tip-2 şarj prizine sahiptir. Priz için 3 fazlı “Tip 2” veya 1 fazlı “Schuko” priz de kullanılabilmektedir. 

Otoparklar İçin

İstasyon; kWh ölçer, RFID okuyucu, 7" dokunmatik ekran, haberleşme, dahili yazılım gibi fonksiyonlar içermektedir. Kullanıcıyı yönlendiren görsel animasyonlar içermektedir. 

 

DC Tip İstasyon

İstasyon, CCS / Chademo standartlarında 1 adet Fiş ve Mod-3, Tip-2 şarj prizine sahiptir. Opsiyonel olarak aynı anda aracın AC yada DC şarj edebilmesi için fiş  /priz içermektedir. 

Neden G-Charge?

G-Charge kullanmanız için çok fazla nedeniniz var...

Devam

Size En Yakın İstasyon

Şarj Haritamız üzerinden size en yakın şarj noktasını bulabilir, istasyon durumunu öğrenebilir hatta rezervasyon yapabilirsiniz.

Şarj Haritası